Zahájen provoz karet uživatelů. Detaily ZDE. Jako první jsem vytvořil kartu pro sebe, pokud se vám to líbí, stačí poslat cca 10 fotek v jednotném formátu (vše na ležato) na můj email. Více detailů na fóru.

Hassan

17.8.2011

Díky členovi JooLaoos se nám dnes do rukou dostala Dílenská příručka pro Renault Super5. A to v kompletním českém překladu. Ke stáhnutí v Downloadech, sekce Manuály. Jedná se o cca 12-ti Mb zip soubor po ve kterém po rozbalení naleznete 7 PDF souborů.

Nadále platí výzva - pokud máte jakékoliv dokumenty týkající se R5, podělte se!

Hassan

17.8.2011

Vytvořena stránka pro kontakty. Najdete tam kontakt na mě (Hassan) , QQho (forum moderátor) a taky Peťu (pořadatel renault 5 srazu). Čímž jeho i jeho přítelkyni Péťu (všichni jsme Péťové :-D ) vítám do našeho mikro teamu. To jsou ti dva fajn lidi zodpovědní za úžasný R5 srazy. Postupem času se jim pokusím vytvořit njaké lepší podmínky pro tvorbu stránky pro R5 srazy.

Dále dnes provedeno několik bezvýznamných mikro změn v designu a optimalizaci.

Hassan

12.8.2011

Zprovozněna Galerie. Bude mít 4 podsekce, Srazy, Pětky, Lidi a Ostatní. Galerie budu postupně přidávat. Pokud bude někdo chtít hostit fotky své R5, ať mi tyto pošle na můj email (stačí kliknout na můj nick tu vpravo). Galerii mu vytvořím a fotky uploadnu na tento web. Žádné weby přecpané reklamou, žádné banery, žádné placení, žádná vyskakovací okna. Stačí mi jen napsat na ICQ, email nebo PM zde a domluvíme se. Budu se snažit galerie vytvářet co nejrychleji, ale v případě většího zájmu se to může protáhnout. Maximální počet fotek pro jednu R5 bude dejme tomu 15. Mělo by to sloužit spíš k prezentaci auta člena, než k fotodokumentaci nějakého projektu (od toho jsou projekty na fóru) nebo fotky z cest atd. Prostě jen auta.

Hassan

9.8.2011

V pořadí 6.sraz Renault 5 klubu je za námi, proběhl více než úspěšně. Názory a postřehy si múžete přečíst na fóru v sekci Akce a Srazy. Byla to velmi povedená akce na krásném místě a nezbývá než poděkovat pořadatelům P+P za super odvedenou práci. Snad úroveň půjde už jen nahoru a počet zůčastněných bude jen stoupat.

Do horního menu jsem přidal odkaz na stránky Renault 5 srazu pro rychlejší přístup.

Hassan

8.8.2011

Páč se rozmáhají registrace nových uživatelů kteří kašlou i na to jediny pravidlo, zřejmě se k threadu o pravidlech ani nedostaly, tak tu uvádím odkaz a hlavně ono jediné pravidlo které musíte dodržet pokud tu s námi chcete být:

Pro pravidla klikněte zde.

2)ANONYMITA
vyplň ve svém profilu kolonku - Bydliště (Město)
zaškrtni - Zobraozovat Email
pokud můžeš tak vyplň ICQ

Hassan

6.5.2008